Belami apranga.

Savo veiklą pradėjome 2017 metais. Nuėjome ilgą kelią ir per šį ilgą laiko tarpą aptarnavome dešimtis tūkstančių pirkėjų ir įmonių. Atidžiai klausėmės kiekvienos pastabos ir pagyrimo. Mokėmės iš savo pirkėjų ir kiekvieną dieną pradėdavome būdami geresni, negu buvome vakar.

Dedame dideles pastangas į greitą ir profesionalų klientų aptarnavimą. Į kiekvieną iškilusį klausimą atrašome ir atsakome kaip įmanoma greičiau. Žinome kiekvieną smulkmeną apie kiekvieną savo parduodama produktą, pristatymo ar apmokėjimo procesą, todėl greitai ir aiškiai galime atsakyti į bet kurį užduotą klausimą.

Ypatingai didelį dėmesį skiriame prekių pristatymo kokybei ir greičiui. Siuntinius supakuojame saugiai ir kruopščiai. Visuomet stengiamės išsiųsti siuntą kaip įmanoma greičiau, kad pirkėjas sulaukti savo naujo pirkinio kuo greičiau. Glaudžiai bendradarbiaujame su pasirinktomis siuntų pristatymo įmonėmis, todėl visus nesklandumus išsprendžiame žaibišku greičiu.

Norėdami apsaugoti savo pirkėjus, visuomet užtikriname greitą prekių ir pinigų grąžinimą. Įsigiliname į kiekvieną situaciją ir ieškome greičiausio bei patogiausio sprendimo pirkėjui. Visuomet pasiūlome kelis sprendimus iš kurių pasirenka patogiausią pats pirkėjas.